Giant Představil Nová Plně-Odpružená Trail E-kola

Společnost Giant rozšířil svou řadu off-roadových E-kol o tři nové modely: Stance E +, Trance E + Pro a Trance E + SX Pro

Společnost Giant rozšířila svou řadu off-roadových E-kol o tři nové modely, které jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi motorů, ovládacími tlačítky a bateriovými systémy spolu s osvědčeným plně výkonným systémem Giant. Stance E +, Trance E + Pro a Trance E + SX Pro jsou konstruovány tak, aby poskytly jezdcům dokonalý zážitek z terénního elektrokola v širokém spektru podmínek a terénů.

 

Stance E+, Trance E+ Pro and Trance E+ SX Pro

Tyto nová plně-odpružená E-kola jsou navrhována a vyrobena pro adrenalinové trail ježdění.

Stance E+ je zaměřen jak pro začátečníky, tak pro středně zkušené jezdce, kteří si rádi užijí off-roadovou zkušenost a rozšíří své schopnosti se špičkovými produkty a skvělou technologií. Vše je mimo jiné postaveno na lehké váze, silnému a tuhému hliníkovému rámu obsahující zadní odpružení FlexPoint. Spolu se 120 mm hladkého cestování vzadu a 130 mm vpředu, kombinováno společně s 27.5“ pneu. Stance E+ nabízí hladké jízdní kvality. E-kolo je vybaveno SyncDrive Sport motorem se 350% poměrem podpory, která jezdcům pomáhá s lehkostí hravě překonat strmé stoupání do kopců.

 

RideControl ONE

Tento rok zaznamenal debut v inovaci řídící jednotky RideControl ONE, která se stala standardem na kolech Trance E+ Pro, Trance E+ SX Pro a Stance E+. Tato jednotka nabízí integrovaná tlačítka nastavení a “čistá“ řídítka bez displeje. Tlačítka vám umožní snadno přepínat mezi pěti stupni asistence. Tlačítka jsou robustná, navržena podle vzoru palců, což jezdci dává úplnou kontrolu za všech podmínek. Řídící jednotka je promyšleně navržena s LED svítidly, která ukazují stav baterie a stupně asistence. RideControl ONE má minimalistický design, ukazující nezbytné informace pomáhající jezdci předvést nejlepší výkon.

 

Downtube EnergyPak

Tyto nová off-roadová elektrokola přišla také s updatem EnergyPaku, který je namontován v dolní rámové trubce. V porovnání s bočním vyndáváním a s horním vyndáváním baterie má tato verze menší design dolní rámové trubky, ve které je integrovaná baterie (EnergyPak). Zároveň je k baterii snadný přístup: zatlačením čudlíku baterie vypadne z dolní trubky rámu a je připravena na nabití. EnergyPak je vybaven vysoce inovativními články, které zvládnou nabití na 60% do 90 minut. Teplo je řešeno vnitřně za pomocí dvojitých mezer mezi články a větší regulací teploty. Tímto je Downtube EnergyPak bezpečnější, než její konkurenti.

 

Smart Charging

Nová Smart nabíječka pomáhá rozšířit životnost baterií. Když je baterie nabíjená více než 500x, nabíječka zajistí nižší napětí, tím se prodlouží životnost baterií a doba nabíjení přitom zůstane stejná. Tato nová Smart nabíječka řídí teplo v rámci Downtube EnergyPak, zatímco klasická nabíječka spravuje články individuálně. Když se buňky příliš zahřejí, inteligentní nabíječka se přesune do jiných buněk.

 

Originální článek od společnosti Giant najdete zde.

Giant Představil Nová Plně-Odpružená Trail E-kola